All for Joomla All for Webmasters
Kurumsal
Hakkımızda

 
3en Mühendislik Grubu tecrübeli teknik kadrosu ve modern mimari tasarım grubu ile farklı konseptlerdeki projeleri hayata geçirmektedir.

Tasarım ve yapımlara görsel yönden büyük önem vererek şehrin güzelliğine yeşile saygı ve çevreye uyum perspektifinde katkıda bulunmayı, İnsa ettigimiz binalarda sıklık ve işlevselliği bir arada kullanarak uzun yıllar huzurla yaşayacağınız mekânlara sahip olmanızı kendimize ilke edindik.

Vizyonumuz

Sektörde yüksek kalite ve standartlarda inşaat teknik anlayışına sahip projelere imza atmak.

Misyonumuz

İnşaat faaliyetlerini yerine getirirken ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kurulus olmak.

 

Kalite Politikamız
Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerimizde sağlamlığı ve güvenilirliği ön planda tutarak birinci sınıf inşaat kalitemizden ödün vermemek. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan dinamik ve profesyonel kadromuzla ülkemizde inşaat sektörüne katkida bulunmak.

İnsana ve çevreye saygı bağlamında tüm iş süreçlerimiz ve anlayışımız çerçevesinde müşteri memnuniyetini hedef almak doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı kalite politikamız olarak benimsedik.